5 FABRİKADA
İLERİ TEKNOLOJİ
SERİ ÜRETİM

HAYALDEN GERÇEĞE
RAFIN OLDUĞU HER YERDE...

Raf ve sergileme üniteleri üretmek üzere 1976 yılında kurulan Gökçelik, kurulduğu günden bu yana geçen 45 yıllık zaman diliminde Türkiye perakendesinin ve endüstrisinin, geçirdiği gelişim sürecinin içinde bulunmuş ve bu sürecin bir parçası olmuştur.

Bugün 5 fabrikasında ileri teknolojiye sahip seri üretim yapan entegre hatları, özel ve esnek üretime uygun geniş makine parkuru ve boya tesisleri ile çevreye duyarlı üretim yapan Gökçelik, Türkiye’de ve dünyanın 70’den fazla ülkesinde pazar payını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

İHTİYACA ÇÖZÜM
ÜRETEN PROJELER

Misyonu; müşterilerinin Mağaza & Market Ekipmanları ve Depolama Sistemleri alanında talep ettikleri ihtiyaçlara çözüm getirecek proje çalışmalarını yürütmek. Üzerinde uzlaşılan çözümü müşteriye olması gereken kalitede, rakiplerinden daha ekonomik olarak üreterek zamanında ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

GELİŞEN İNSAN KAYNAĞI,
ARTAN PAZAR PAYI

Gökçelik’in vizyonu ise firmanın ürün kalitesini, üretim teknolojisini, kalite yönetim sistemini ve insan kaynağını sürekli geliştirerek pazar payını , rekabet gücünü arttırmak koşulsuz ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

Firmanın bu vizyon için değerleri; güvenilirlik, özveri, sürekli iyileştirme, duyarlılık, saygı, adalet, farklılıklardan güç almaktır.